Aktuality

Archiv

Rok: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011


PF 2014

19.12.2013 | Další informace...

Děkujeme vám za projevenou důvěru v roce 2013. Přejeme všem klidné prožití svátků vánočních a zdravý vstup do roku 2014!

Váš SurGal Clinic tým


SurGal Clinic - společnost roku 2013

10.10.2013 | Další informace...

Nemocnice SurGal Clinic opět bodovala v prestižní anketě Brno TOP 100. Při slavnostním vyhlášení výsledků dne 8. 10. 2013 byla SurGal Clinic oceněna jako společnost roku 2013 a tím se zařadila mezi nejvýznamnější společnosti města Brna.


Čeká Vás břišní operace? Nejbezpečnější je v 3D!

18.9.2013 | Další informace...

Naše klinika je jediným zdravotnickým zařízením v České republice, které se může chlubit nejmodernějším laparoskopickým přístrojem na světě – 3D laparoskopem.


Úspěšně léčíme diabetickou neuropatii

V SurGal Clinic bylo v lednu 2013 otevřeno MDM centrum, jehož hlavní náplní je léčba diabetické polyneuropatie (nyní známo pod názvem „Zemanova nemoc“). Jedná o přidružené onemocnění diabetiků, které trápí silné bolesti nohou, chladnutí nohou a ztráta jejich citlivosti. Důsledkem tohoto onemocnění bývá nevyspání z důvodu silných nočních bolestí, špatná chůze a poranění nohou v důsledku ztráty citlivosti nohou a nezřídka toto onemocnění končí amputací končetiny.


DiscoGel – převratná metoda léčby výhřezu ploténky

30.5.2013 | Další informace...

V nemocnici SurGal Clinic byla dnešního dne provedena první aplikace implantátu DiscoGel v České republice. Podstoupil ji pan Václav P., 42 let, který si nepřál operační řešení a současně byl pro tuto metodu schválen indikační komisí pro léčbu výhřezu meziobratlové ploténky SurGal Clinic. Výkon proběhl ambulantně, bez jakýchkoliv komplikací, a pacient bude v odpoledních hodinách, po krátkém pozorování na lůžku, propuštěn do domácí péče.


„A budu opravdu spát?“ Zbavte se strachu z anestezie…

20.5.2013 | Další informace...

Obava klientů, zda budou skutečně hluboce spát v průběhu operace, už má své řešení! SurGal Clinic nově nabízí službu „monitorování hloubky anestezie“ a tím zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb.


Trápí Vás křečové žíly?

18.4.2013

Využijte péče Centra léčby křečových žil (operace křečových žil nejmodernějšími metodami, sklerotizace metličkových žilek, prevence). Objednejte se ke konzultaci na tel. č. 532 149 333.


Snížili jsme dávku radiace u CT vyšetření o 70 %

Vážení klienti, kolegové,

rádi bychom Vás informovali, že naše nemocnice, jako první a jediná v Jihomoravském kraji, provedla upgrade CT přístroje, kterým snižujeme dávku radiačního záření při vyšetření až o 70 procent!


Karel Abraham – nejlepší český závodní motocyklový jezdec - v péči SurGal Clinic

29.3.2013 | Další informace...

SurGal Clinic zahájila na sklonku března rekondiční péči o závodního jezdce, pana Karla Abrahama. Karel Abraham se řadí mezi špičku závodníků prestižní soutěže MotoGP. Rehabilitační a rekondiční péče hraje při tomto druhu sportu velmi důležitou roli. Je nám potěšením, že pan Abraham vložil důvěru v naše odborníky – odborníky Rehabilitačního centra SurGal Clinic.


Prodloužení pracovní doby ambulance ortopedie a rehabilitace

27.3.2013 | Další informace...

Vážení klienti, vzhledem k Vašemu vysokému zájmu o naši péči se začaly prodlužovat čekací doby na vyšetření/ošetření v oboru ortopedie a fyzioterapie. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli prodloužit pracovní dobu od 1. 4. 2013 v těchto dnech:


Centrum biologické léčby SurGal Clinic – aplikace aktivované plazmy

V březnu 2013 zahájilo svou činnost Centrum biologické léčby SurGal Clinic, které má za cíl poskytovat alternativní – biologickou léčbu předem stanovených onemocnění. Mezi první metody Centra byla zařazena aplikace aktivované krevní plazmy.


Darujte péči SurGal Clinic

21.2.2013 | Další informace...

Vážení klienti, připravili jsme pro Vás dárkové poukazy, kterými můžete darovat péči SurGal Clinic. Bližší informace Vám rády poskytnou naše recepční! Věříme, že Vás tato nabídka potěší.


OZONTERAPIE pomohla již 300 pacientům

Nabízená OZONTERAPIE, která tlumí bolesti při výhřezu meziobratlové ploténky a předchází tak operaci, pomohla v SurGal Clinic již 300 pacientům.


Navštivte nové stránky Centra plastické a estetické medicíny

29.1.2013 | Další informace...

Vážené klientky, vážení klienti, z důvodu Vašeho vysokého zájmu o péči Centra plastické a estetické medicíny byly vytvořeny samostatného webové stránky našeho centra. Pevně věříme, že pro Vás budou přehledné a naleznete zde všechny potřebné informace.


Usnadníme Vám život s cukrovkou – otevřeli jsme MDM centrum

28.1.2013

Za účasti předních českých lékařů se dnes v Brně, v nemocnici SurGal Clinic, otevřelo nové MDM centrum.


Léčíme Dupuytrenovu kontrakturu nejmodernější metodou – bez operace

SurGal Clinic se od ledna 2013 stává výhradním zařízením pro léčbu Dupuytrenovy kontraktury speciálním přípravkem obsahujícím kolagenózu. Tato metoda nahrazuje chirurgickou operaci a zaznamenává vynikající výsledky i u těžkých forem onemocnění.Zpět