O SurGal Grand Class

Připravili jsme pro Vás unikátní systém nadstandardních služeb technického charakteru pod hlavičkou SURGAL GRAND CLASS (SGC). Tyto nadstandardní služby doplňují základní zdravotní péči hrazenou z veřejného zdravotního pojištění a jsou hrazeny klientem.

Naším cílem je Vám nabídnout systém, který výrazně zvýší Váš komfort a ušetří Váš drahocenný čas. Nabízíme Vám exkluzivitu, kterou si zasloužíte. Špičková kvalita medicínských služeb na základě nejnovějších poznatků vědy je samozřejmostí.

SurGal GRAND CLASS je svým rozsahem zcela unikátním projektem v ČR a významnou službou pro klienty. Inspirací k realizaci systém SurGal GRAND CLASS („SGC“) byly soukromé kliniky ve Švýcarsku, Kanadě a USA. Systém SGC se především týká nadstandardního ubytování hotelového typu (5 star), gastronomie, možnosti osobní asistence apod. Cílem systému SGC je maximálně přiblížit tyto možnosti českým klientům. Surgal Clinic je připraven vytvořením systému SGC na vznik nadstandardního připojištění a další kroky v optimalizaci zdravotnictví v ČR. Pevně věříme, že budete s péčí u nás spokojeni!

"Vaše zdraví – Vaše volba"

Váš SurGal Clinic GRAND CLASS tým